Gry Batman

Batman to zdecydowanie jeden z najfajniejszych superbohaterów jacy istnieją. Po raz pierwszy pojawił się w komiksie w 1939 roku i od tego czasu pozostaje na szczycie. Batman to Bruce Wayne, który jako dziecko był świadkiem morderstwa swoich rodziców. Od tego czasu poprzysiągł sobie, że będzie walczył z wszelkim złem i występkiem. Wrócił do swojego rodzinnego miasta, Gotham City, by chronić go przed bandytami. Z pomocą swoich niezwykłych zdolności fizycznych i licznych gadżetów, od lat stawia opór odwiecznym rywalom. Rozpoznasz go po masce, ciemnym powiewającym okryciu i charakterystycznym symbolu nietoperza na piersi. Batman zajął pewne miejsce we współczesnej popkulturze, pojawia się w filmach, piosenkach i grach komputerowych, wszędzie można kupić też zabawki i gadżety z nim związane.

Gry Batman zapewniają duży poziom adrenaliny i niezwykłą przygodę w świecie superbohaterów i groźnych przestępców. Zobacz, czy odważysz się stawić czoła Jokerowi, Pingwinowi i innym rywalom. Znajdziesz tutaj sporo gier zręcznościowych i platformówek. Jeśli szukasz więcej relaksu, zawsze możesz spróbować jednej z kolorowanek lub ubieranek dostępnych na tym kanale. Jest tu coś dla graczy w każdym wieku. Spróbuj tych gier i daj się wciągnąć!

Batman gry łączy jedno: obecność tego niezwykłego superbohatera. Wcielając się w niego będziesz mieć okazję do wypróbowania jego technik walki, jego super gadżetów i zdolności. Na pewno znajdziesz tu okazję, by poskakać po budynkach, zawisnąć między nimi czy wdrapać się po ścianach. Każda gra oferuje inny rodzaj wyzwania i różne scenariusze. Na pewno nie będziesz się tutaj nudzić. Użyj swoich niesamowitych umiejętności, by pokazać światu kto rządzi w Gotham City.