Gry Ben 10

Gry Ben 10 oparte są na postaci z bajki, która pierwszy raz pojawiła się w Cartoon Network w 2005 roku. Ben 10 to chłopiec, który znajduje urządzenie zwane Omnitrix, które pozwala mu zmieniać się w kosmitów. Dzięki tej nowej umiejętności, Ben 10 może walczyć przeciwko przestępcom i okrutnym przybyszom z kosmosu. Seria od razu stała się hitem, a na rynku pojawiły się zabawki, filmy i gry komputerowe z Ben 10. Wkrótce pojawiły się też kolejne części, jak Ben 10 Alien Force, czy Ben 10 Ultimate Alien.

Ben 10 gry to miejsce, w którym poznasz też jego współtowarzyszy: rudowłosą kuzynkę Gwen i ich sympatycznego dziadka Maxa. Razem przemierzają kilometry w trakcie wyprawy wakacyjnej, gdy Ben 10 odnajduje Omnitrix i zyskuje niezwykłe moce. Od tego momentu nie rozstaje się ze swoim niezwykłym zegarkiem i poznaje trudy walki z przeciwnikami z kosmosu i nadprzyrodzonymi siłami. Jeśli chcesz mu towarzyszyć lub nie boisz się bliższego spotkania z przerażającymi kosmitami, włącz jedną z gier Ben 10. Jeśli twoje dziecko uwielbia tę bajkę, spraw mu radość, pograjcie razem i pozwól mu się podzielić z tobą swoimi przeżyciami. Zabawa z kolorami i układankami to również świetne ćwiczenie dla umysłu.

Nasza strona oferuje najróżniejsze gry z ulubionym bohaterem młodych. Są tu kolorowanki, gry ze scenkami i ubieranki - dla tych, którzy chcą pobawić się i pozmieniać wygląd chłopca lub jednego z kosmitów. Są tu też świetne gry logiczne, które zapewniają rozrywkę i relaks i pomagają w rozwoju dziecka. Spróbuj też platformówek i innych gier, w których możesz wcielić się w Ben 10 i zobaczyć, jak walczy się z kosmitami! Ben 10 to nowy bohater młodego pokolenia, sprawdź te gry, a na pewno zostaniesz fanem!