Tower Defense

Gry Tower Defense pojawiły się po raz pierwszy w latach 80-tych. Ówczesna, pierwsza wersja “Bokosuka Wars” różniła się jednak od współczesnych gier TD tym, że to gracz był najeźdźcą atakującym zamek, a nie odwrotnie. W Tower Defense, twoja rola sprowadza się do obrony własnego terytorium.

Wszystkie Gry Tower Defense oferują ci podobne zadanie: musisz w nich powstrzymać przeciwników przemierzających twoje terytorium, budując wieże najróżniejszych rodzajów. Ale nie zawsze jest to takie proste, jak się wydaje - musisz pamiętać o kosztach budowy i różnicach w umiejętnościach i sile rywali. Staraj się rozmieszczać działa w miejscach o największym zasięgu strzału. Zabezpiecz tyły, by uniknąć sytuacji, w których rywale dotrą do twojej bazy.

Na naszym kanale Gry Tower Defense znajdziesz najróżniejsze gry, od tych z prostą grafiką, po działające na wyobraźnię przygody dziejące się w magicznych krainach. Wszystkie zapewnią ci niezapomniane emocje i sprawdzą twoje umiejętności taktyczne. Znajdź swoją ulubioną grę i spróbuj dojść do ostatniego poziomu. Wygraj ostateczne starcie z rywalem i zyskaj sławę największego wojownika w okolicy!