Gry Winx

Winx pojawiły się po raz pierwszy we włoskim filmie animowanym. Opowiadał on historię czarodziejki Bloom i jej przyjaciółek, które razem przeżywają wiele różnych przygód. Bloom, Stella, Flora, Musa, Layla i Tecna to sześć uroczych dziewczyn, z których każda posiada inne magiczne moce. Bloom dysponuje najpotężniejszą z nich - Płomieniem Smoka. Ta rudowłosa nastolatka jest księżniczką planety Domino. W Winx gry poznacie też resztę klubu czarodziejek: każda dziewczyna ma w sobie coś wyjątkowego i potrafi dokonywać niesamowitych rzeczy. Popularność bohaterek była tak duża, że w kinach pojawiły się też dwa filmy: Klub Winx - Tajemnica zaginionego królestwa oraz Klub Winx - Magiczna Przygoda.

Gry Winx pozwolą ci wcielić się w jedną z tych słodkich wróżek. Masz do wyboru różne rodzaje wyzwań: od gier logicznych, przez zręcznościowe, po ubieranki. W niektórych będziesz walczyć z nieprzewidywalnymi chochlikami, w innych z nieznośnymi trollami lub sługami Lorda Darkara. Inne gry Winx pozwolą ci na więcej relaksu i rozluźnienia. Wybierz tę, w której czujesz się najlepiej i w którą w danym momencie masz największą ochotę zagrać. Może przy okazji dowiesz się czegoś nowego o swoich ulubionych bohaterkach!

Wejście do magicznego świata Klubu Winx pobudzi twoją wyobraźnię i sprawi, że poczujesz się częścią przygody. Daj się zaskoczyć różnorodnością zadań, jakie staną przed czarodziejkami z klubu. Być może zobaczysz je w zupełnie nowych i niespodziewanych rolach. Jeśli znasz dobrze bajkę, na pewno masz jedną ulubioną bohaterkę. Te gry pozwolą ci na wybranie i pogranie właśnie z tą najfajniejszą. Zobacz, jak dobrze wam się razem dogaduje i spędź trochę czasu z tymi pięknie uśmiechniętymi dziewczynami!